NaturPlanet - świat Twojego piękna i zdrowia!

mapa

Produkcja i dystrybucja


Jesteśmy producentem i dystrybutorem olejów tłoczonych na zimno, suplementów diety, surowców kosmetycznych oraz zdrowej żywności.

W tym momencie zaopatrujemy w produkowane przez nas oleje zimnotłoczone, zdrową żywność, suplementy diety oraz surowce kosmetyczne liczne sklepy, apteki i salony kosmetyczne na terenie Polski, Niemiec, Czech oraz Litwy. Cały czas aktywnie poszukujemy też nowych rynków zbytu.

Nasza misja


W NaturPlanet inspiruje nas bogactwo Natury. Wierzymy, że Natura ma moc, by zapewnić nam zdrowie i wydobyć z nas piękno. Nasza firma jest zbudowana na jasnym systemie wartości: Naszym celem jest podniesienie jakości życia naszych Klientów. Poprzez oferowaną przez nas zdrową żywność oraz suplementy diety pomagamy cieszyć się pełnią zdrowia i witalnością, a nasze surowce kosmetyczne pozwalają odkryć tkwiące w każdym piękno.
9 LAT

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2007 roku.

Działamy od 2007 roku prowadząc sprzedaż hurtową i detaliczną. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając naszą ofertę. Od 2011 roku prowadzimy sklep internetowy, a od roku 2015 posiadamy własną tłocznię olejów.

Oferujemy tylko naturalne i ekologiczne produkty. Wszystkie nasze kosmetyki oraz produkty żywnościowe i suplementy okresowo poddawane są badaniom w niezależnych od siebie laboratoriach, aby ściśle kontrolować ich jakość. Część z naszych produktów, tak jak nasz Olej Arganowy, posiada międzynarodowy certyfikat EcoCert. Świadczy on o ich w pełni naturalnym pochodzeniu oraz braku dodatkowych substancji szkodliwych.

Cały czas rozwijamy się jako firma. Nieustannie poszerzamy naszą infrastrukturę o nowe maszyny i urządzenia. Zależy nam, by oferować Państwu tylko najlepszej jakości produkty, na które jest rzeczywiste zapotrzebowanie. Dzięki zdobytej latami wiedzy, doświadczeniu oraz dobrym kontaktom w branży potrafimy szybko dostosowywać się do dynamicznego rynku. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, zarówno w formie sprzedaży hurtowej[LINK], jak i umowy o dystrybucji[LINK] produktów pod własną marką.

W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości produkty naturalne i ekologiczne.

Szczególnie polecamy:
- produkty spożywcze i suplementy diety: Oleje zimnotłoczone, Olej Lniany, Witaminy i zestawy witamin, Witamina C, D, K.
Chcesz zapytać nas o jakiś produkt? Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami! [LINK]


Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą,

Wierzymy, że oferując zdrowe, naturalne produkty spożywcze, suplementy diety oraz surowce kosmetyczne przyczyniamy się do poprawy jakości życia naszych Klientów. Dlatego wybieramy tylko pełnowartościowe produkty, które będą najlepiej spełniały Twoje potrzeby.

Niemal każdy już zdaje sobie sprawę z tego, że „jesteś tym, co jesz”. W dzisiejszym świecie wiedza na temat świadomego odżywiania staje się coraz bardziej powszechna. W NaturPlanet wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom współczesnego, wyedukowanego Klienta.

Oferujemy najwyższą jakość w przystępnych cenach. Rygorystycznie selekcjonujemy surowce i dokładnie kontrolujemy nasz proces produkcji, by zapewnić najwyższą jakość. Dzięki temu mamy pewność, że służą one Twojemu zdrowiu i zdrowiu Twojej Rodziny. Decydując się na naszą naturalną żywność, suplementy i surowce kosmetyczne dokonujecie Państwo świadomego wyboru, który sprzyja ekologicznemu, zdrowemu trybowi życia.

Zaufało nam już tysiące Klientów!

Nasze produkty cieszą się dużą popularnością. Świadczy o tym między innymi znaczna ilość bardzo pozytywnych opinii zamieszczonych na stronach zaopatrywanych przez nas sklepów internetowych, a także rosnąca liczba entuzjastycznych recenzji na blogach kulinarnych i kosmetycznych.

Czerp razem z nami z darów Natury!


Dystrybucja

Dobrze wiemy, że czas to pieniądz, dlatego Państwa zamówienia realizujemy błyskawicznie. Zamówiony towar jest dostarczany do Klienta zwykle już w ciągu 2 dni! Dotyczy to zarówno dużych zamówień paletowych, jak i zamówień indywidualnych.

Nasze produkty dystrybuujemy na terenie całej Polski, a także Czech, Niemiec i Litwy.

Po złożeniu zamówienia hurtowego bądź detalicznego, zostaje Państwu przydzielony osobisty doradca, który koordynuje procesy dostawy i płatności. Ta zasada „jednego punktu kontaktu” sprawia, że proces współpracy jest płynny. Jesteście Państwo na bieżąco informowani o aktualnym etapie realizacji zamówienia, a na wszelkie pytania otrzymujecie Państwo odpowiedź niezwłocznie. Dzięki temu współpraca z NaturPlanet przebiega szybko i sprawnie.

W razie jakichkolwiek pytań nasi doradcy są dostępni dla Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, a także doradzimy najkorzystniejszy plan współpracy.

Działamy na miarę XXI wieku. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dopasować się do Państwa potrzeb. Sprawdź nas!

footer