Oferta hurtowa

Od 2007 roku specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej naturalnych produktów: zdrowej żywności, olei zimnotłoczonych oraz surowców kosmetycznych. Obecnie nasz asortyment liczy kilkadziesiąt produktów i wciąż się powiększa.

Nasza oferta jest idealną odpowiedzią na rosnące zainteresowanie żywnością naturalną Państwa klientów. Naszych Partnerów wspieramy wiedzą i doświadczeniem. Wychodzimy z założenia, że Państwa sukces jest naszym sukcesem.

Zaopatrujemy sklepy, apteki, salony kosmetyczne i sklepy internetowe na terenie całego kraju, a także Czech, Litwy i Niemiec.

Nasza hurtownia to nie tylko doskonały asortyment zdrowej żywności i surowców kosmetycznych, lecz również oddani doradcy klienta. Dzięki zaangażowaniu naszych profesjonalnych doradców, współpraca z NaturPlanet jest łatwa i efektywna. Nasi doradcy mają szeroką wiedzę zarówno na temat naszych produktów, jak i krajowego i europejskiego rynku i chętnie podzielą się z Państwem swoim doświadczeniem. Klientom hurtowym oferujemy korzystne warunki współpracy.

Trzymamy rękę na pulsie nowych trendów na rynku zdrowej żywności, suplementów i naturalnych produktów kosmetycznych i uwzględniamy bieżące zmiany w ofercie sprzedaży hurtowej. Wiemy co jest na topie i szybko reagujemy na zapotrzebowanie rynku. Dlatego nasi Klienci hurtowi mogą liczyć na stałe poszerzanie asortymentu, a także specjalne akcje promocyjne.

Posiadamy w ofercie zarówno produkty niezmiernie już w Polsce popularne, których nie może zabraknąć w żadnym sklepie oferującym naturalne produkty spożywcze: Oleje tłoczone na zimno, Olej Kokosowy, Olej Lniany, czy preparaty z witaminą C, jak i wiele innych.

Oferujemy również surowce kosmetyczne, wśród nich: Kwas Hialuronowy, Algi, Glinki kosmetyczne, Masło Shea i liczne inne.

Na bieżąco kontrolujemy proces produkcyjny wytwarzanych przez nas produktów, dlatego gwarantujemy ich najwyższą jakość.

Niezależnie od wielkości Państwa biznesu - jesteśmy otwarci na współpracę i doradztwo! Zapraszamy do współpracy sklepy zielarskie, medyczne, ekologiczne, apteki, drogerie, salony kosmetyczne jak i wszystkie inne rodzaje działalności chcące wprowadzić do swojej oferty produkty naturalne.

Poza gotowymi produktami oferujemy również możliwość indywidualnej konfekcji i etykietowania w wybrane przez klienta opakowania (więcej informacji w dziale dla dystrybutorów).

Skontaktuj się z nami już dziś! Zapytaj o ofertę hurtową i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Prowadzimy również sprzedaż produktów luzem - w opakowaniach zbiorczych.

Korzyści wynikające ze współpracy z NaturPlanet

  • Elastyczność
  • Indywidualne podejście
  • Dobrze rotujące produkty
  • Atrakcyjne ceny
  • Szybka realizacja zamówień
  • Fachowe doradztwo
  • Extra rabaty dla stałych odbiorców

Zapytanie ofertowe

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Firma (wymagane)

Numer NIP (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

footer