Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Żyjemy rytmem XXI-go wieku.

Jako producent i dystrybutor zdrowej żywności i naturalnych kosmetyków doskonale zdajemy sobie sprawę z mocy mediów społecznościowych i cieszymy się, że dzięki nim możemy dzielić się naszą ekologiczną pasją. Chcemy brać aktywny udział w szerzeniu wiedzy na temat tego, jak dzięki zdrowemu odżywianiu i kosmetykom z ekologicznych surowców czerpać zdrowie i piękno z Natury.

Nic nie daje nam takiej satysfakcji jak rzetelna recenzja na blogu, czy ciekawa stylizacja naszych naturalnych produktów na Instagramie. Dlatego bardzo chętnie podejmujemy współpracę z blogerami chcącymi wypróbować nasze produkty. Chcesz przetestować nasze Masło Shea, Olej Kokosowy, Algi, Glinki kosmetyczne czy Kwas Hialuronowy? A może jesteś blogerem kulinarnym i interesują cię nasze pełnowartościowe Oleje tłoczone na zimno?

Z przyjemnością weźmiemy też udział w różnego rodzaju inicjatywach i wydarzeniach promujących ekologię, kosmetyki naturalne, zdrowe odżywianie i styl życia.

Masz inny pomysł? Świetnie! Doceniamy Twoją kreatywność i już nie możemy się doczekać, żeby o nim usłyszeć. Skontaktuj się z nami!

footer